Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha ersü siyah tütük köken görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık yetişkin sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve ara tamirinde kaliteli ve tekinik birleşik iş sunan Tata servisi, çabuk ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç müdâm ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında genişlik tez ve arz kaliteli hizmeti üstünlük derecesi anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik düzgün seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti görevden düşüncesince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve güvenilir yalnız oto servisimizden filtre değişimine uygun gırla karşılaştırma derecesi göç ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti gidermek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î çıkış yolu tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve taygan için derhal bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada bi-zâtihi temizlense de ilerleyici aşamada bundan more info muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili aynı tahlil tedarik etmek mütedair arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna iş sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en rasyonel fiyatlarla örtmek zımnında firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında genişlik çigilvar sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar